O mně a angličtině

Jmenuji se Jana Horynová, bydlím v Uhlířské Lhotě a angličtina je mým koníčkem. Učím se jí od dětství a poslední rok, každý den. S radostí, bez obav a vždy se na to těším.

Pravidelně se vzdělávám v oboru výuky jazyků dětí i dospělých. Čerpám nové informace, zkoumám nové metody a rozšiřuji si obzory. Předávání těchto dovedností směrem ke studentům je radostná součást mých lekcí.
fotka jana horynová
Zkušenosti jsem získala učením nejmenších dětí z mateřské školy, učením dětí ze základní školy prvního i druhého stupně a také učením dospělých, angličtiny obecné i pro práci.

Víte, že příroda potlačuje stres?
Víte, že nefunguje učení se v tichu?
Víte, že mě angličtina baví a stejně tak může vás?

Společně najdeme systém učení, který vám bude vyhovovat, fungovat a to nejdůležitější, bavit vás. Pojďme najít správnou motivaci k učení se jazyka. Naučíme se plynulé konverzaci a nebát se chyb. Připravíme se na různé životní situace a ty pak zvládnete bez stresu. Můžete najít svou cestu k angličtině a už navždy po ní jít.

Jak se učíme s dětmi? Především hrou, pomocí písniček, chantů, vytleskávání, říkadel, obrázků, hraní rolí. Beze strachu, zábavně a s dodáním motivace k dalšímu učení.